Bemutatkozik Holbik Andrea - új tanítónk, 2018/2019 I. o.

Holbik Andrea vagyok, szeretettel köszöntöm a leendő elsősök szüleit és minden érdeklődőt.

Baján, az Eötvös József Tanítóképző Főiskolán szereztem tanítói diplomát. 7 évig állami iskolában tanítottam, majd multinacionális vállalatoknál dolgoztam. Jelenleg az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógia Kar Waldorf osztálytanító szakirányú képzésén tanulok.

Tanítói munkám során szeretném megőrizni a gyermekek kreativitását, a világ és egymás iránti nyitottságát, a kíváncsiságot, a saját magukba vetett hitet. Fontosnak tartom, hogy a gyermekek tudjanak egymással kapcsolatot teremteni, egymást és a másik véleményét elfogadni, megérteni.

Mindezt segíti, ha a családok és az osztálytanító (az iskola) között élő, támogató kapcsolat alakul ki.

Együtt örülve a szép és jó dolgoknak, és közösen megoldva a felmerülő problémákat.

Férjemmel és három lányommal izgatottan és nagy örömmel várjuk az elkövetkezendő időszakot.