Jelentkezés, osztályfokok, felvételi, be- illetve átiratkozás

Iskolánk szeretettel vár gyermekeket a 2019/2020-as tanév osztályaiba a szabad helyeink függvényében.

Ebben a tanévben első, második, harmadik, negyedik, ötödik, hatodik és hetedik osztályaink vannak.

A jelentkezési lap letölthető szerkeszthető és nyomtatható (pdf) formátumban is, ez utóbbit a kézírásos kitöltéshez lehet használni.

Jelentkezési lap: ide a gyermek és a szülők adatait kell beírni.
Szempontok a jelentkezéshez: ez egy kérdéssor a gyermek részletes jellemzéséhez, amit a szülőknek kell elkészíteniük, és a jelentkezési laphoz csatolniuk. Nem csak az első, hanem a magasabb osztályfokokra jelentkező gyermekekről is szükséges megírni!

A kitöltött jelentkezési lap és a gyermekről készült jellemzés leadható személyesen az iskola titkárságán ügyfélfogadási időben, vagy elküldhető e-mailben.

Az évközben átiratkozni szándékozó gyermekek szüleivel történő beszélgetések után néhány hetes hospitálásra várjuk a gyermeket, mely időszakban képet kaphatunk arról, be tud-e illeszkedni az új környezetbe, át tudjuk-e venni őt előző iskolájából.

Ezt követően már csak adminisztrációs lépések vannak hátra.

A leendő első osztályba jelentkezés általános forgatókönyve: a jelentkezéseket folyamatosan fogadjuk. A tavaszi felvételi pontos időpontjával együtt a jelentkezési határidő is meghatározásra és kihirdetésre kerül január hónapban. Beiratkozásra a következő (jelen esetben a 2020/2021-es tanévre) 2020. április folyamán kerül sor, az Oktatási Hivatal által meghatározott időben, napokon (amit megjelenésekor publikálunk).

Érdeklődni Csányi Patrícia iskolatitkárnál lehet az alábbi elérhetőségeken:

Mobil: +36 30 682 9216
E-mail: titkarsag@veresiwaldorfiskola.hu

Jelentkezési lap: ide a gyermek és a szülők adatait kell beírni.