Jelentkezés és felvételi

Iskolánk szeretettel vár gyermekeket a 2017/2018-as tanév osztályaiba a szabad helyeink függvényében.

Érdeklődni Papp Mónika iskolatitkárnál lehet az alábbi elérhetőségeken:

Mobil: +36 30 682 9216

E-mail: titkarsag@veresiwaldorfiskola.hu

Telefonos ügyintézés munkanapokon 8-16 óráig, ügyfélfogadási idő minden hétfőn, szerdán és pénteken 8-16 óráig.

A jelentkezési lap elérhető szerkeszthető és nyomtatható (pdf) formátumban is, ez utóbbit a kézírásos kitöltéshez lehet használni.A felvételi jelentkezési lap letölthető a dokumentumoknál.

Jelentkezési lap: ide a gyermek és a szülők adatait kell beírni.

Szempontok a jelentkezéshez: ez egy kérdéssor a gyermek részletes jellemzéséhez, amit a szülőknek kell elkészíteniük, és a jelentkezési laphoz csatolniuk.

A kitöltött jelentkezési lap és a gyermekről készült jellemzés leadható személyesen az iskola titkárságán ügyfélfogadási időben, vagy elküldhető emailben.