Jelentkezés, osztályfokok, felvételi, be- illetve átiratkozás

Iskolánk szeretettel vár gyermekeket a 2018/2019-as tanév osztályaiba a szabad helyeink függvényében.

Ebben a tanévben első, második, harmadik-negyedik (összevont), ötödik, hatodik és nyolcadikos osztályaink vannak.

A jelentkezési lap letölthető szerkeszthető és nyomtatható (pdf) formátumban is, ez utóbbit a kézírásos kitöltéshez lehet használni.

Jelentkezési lap: ide a gyermek és a szülők adatait kell beírni.
Szempontok a jelentkezéshez: ez egy kérdéssor a gyermek részletes jellemzéséhez, amit a szülőknek kell elkészíteniük, és a jelentkezési laphoz csatolniuk. Nem csak az első, hanem a magasabb osztályfokokra jelentkező gyermekekről is szükséges megírni!

A kitöltött jelentkezési lap és a gyermekről készült jellemzés leadható személyesen az iskola titkárságán ügyfélfogadási időben, vagy elküldhető e-mailben.

Az évközben átiratkozni szándékozó gyermekek szüleivel történő beszélgetések után néhány hetes hospitálásra várjuk a gyermeket, mely időszakban képet kaphatunk arról, be tud-e illeszkedni az új környezetbe, át tudjuk-e venni őt előző iskolájából.

Ezt követően már csak adminisztrációs lépések vannak hátra.

A leendő első osztályba jelentkezés általános forgatókönyve: a jelentkezéseket folyamatosan fogadjuk. A tavaszi felvételi pontos időpontjával együtt a jelentkezési határidő is meghatározásra és kihirdetésre kerül január hónapban. Beiratkozásra a következő (jelen esetben a 2019/2020-as tanévre) április folyamán kerül sor, az Oktatási Hivatal által meghatározott időben, napokon (amit megjelenésekor publikálunk).

Jelentkezés a leendő, 2019/2020-as tanév első osztályába:

Jelentkezési lapok leadásának határideje: 2019. március 5. Jelentkezési lapok letöltése

Pénteken (március 8-án) 12 óráig van még lehetőség leadni gyermeketek jelentkezését az iskolatitkári irodában - kérdéseitekkel keressetek bennünket bátran az iskola elérhetőségein!

Gyerekeknek a felvételi játékok időpontja: 2019. március 18. (hétfő), 19. (kedd) és 20-a (szerda), délután 14:30 és 16:45 óra között. Mindenkit külön értesíteni fogunk, mely napon mely időpontot kapja.

Felnőtteknek a felvételi játékok időpontja: 2019. március 19, (kedd) és 20. (szerda), délután 17:00 – 18:00 óra között, valamint március 23-án (szombat), 9:00 – 16:00 óra között.

Helyszín: 2112 Veresegyház, Sportföld u. 1., főépület
(Erkel Ferenc utca és Sportföld u. sarok. GPS-be érdemesebb az Erkel Ferenc u. 1. címet írni.)

Érdeklődni Papp Mónika iskolatitkárnál lehet az alábbi elérhetőségeken:

Mobil: +36 30 682 9216
E-mail: titkarsag@veresiwaldorfiskola.hu

Telefonos ügyintézés munkanapokon 8-16 óráig, ügyfélfogadási idő szerdai napokon 9-16 óráig.

Jelentkezési lap: ide a gyermek és a szülők adatait kell beírni.