Jelentkezés és felvételi

Iskolánk szeretettel vár gyermekeket a 2018/2019-as tanév osztályaiba a szabad helyeink függvényében.

Leendő elsősök felvételije

2018. április 6., péntek, 9:00 – 14:00 óra

Helyszín: 2112 Veresegyház, Sportföld u. 1., főépület
(Erkel Ferenc utca és Sportföld u. sarok. GPS-be érdemesebb az Erkel Ferenc u. 1. címet írni.)

A jelentkezési lapok leadásának határideje: 2018. március 31. Jelentkezési lapok letöltése

Érdeklődni Papp Mónika iskolatitkárnál lehet az alábbi elérhetőségeken:

Mobil: +36 30 682 9216

E-mail: titkarsag@veresiwaldorfiskola.hu

Telefonos ügyintézés munkanapokon 8-16 óráig, ügyfélfogadási idő minden hétfőn és szerdán 8-17 óráig.

A jelentkezési lap letölthető szerkeszthető és nyomtatható (pdf) formátumban is, ez utóbbit a kézírásos kitöltéshez lehet használni.

Jelentkezési lap: ide a gyermek és a szülők adatait kell beírni.

Szempontok a jelentkezéshez: ez egy kérdéssor a gyermek részletes jellemzéséhez, amit a szülőknek kell elkészíteniük, és a jelentkezési laphoz csatolniuk.

A kitöltött jelentkezési lap és a gyermekről készült jellemzés leadható személyesen az iskola titkárságán ügyfélfogadási időben, vagy elküldhető e-mailben.

Pótfelvételire április 11-én, szerdán, 14-16 óra között lesz lehetőség.

Beiratkozni április 12-én, csütörtökön és 13-án, pénteken lehet.